KEMP HLUČÍN 2015, 2016

FOTBALOVÝ KEMP STARŠÍ PŘÍPRAVKA

SOUSTŘEDĚNÍ HLUČÍN 3.2.-6.2.2016

Po roce se nám opět podařilo domluvit 4-denní fotbalové soustředění pro mladší i starší fotbalovou přípravku TJ Sokol Rybí. Tento rok jsme vzali všechny kluky, kteří chodili v zimní přípravě na tréninky a kteří měli o toto soustředění zájem.

Kluci měli předem připravený tréninkový plán, který byl dohodnutý společně s fotbalovým klubem FC Hlučín a jeho sportovním manažerem Romanem Holišem. Ubytováni jsme byli opět v hotelu AD Landek, kde měli kluci zajištěnou veškerou stravu po celou dobu pobytu. Po večeři měli vždy domluvený bazén a poté promítání vybraného filmu v salónku.

Po celou dobu soustředění se kluci chovali perfektně a nemuseli jsme řešit sebemenší problém.

Na závěr bych chtěl poděkovat našemu sponzorovi Stecomtra, který celou akci zorganizoval a finančně zajistil.

Fotky ze soustředění:

HLUČÍN 11. - 14. 3. 2015
V období od 11. do 14. března 2015 se hráči starší přípravky účastnili fotbalového kempu v Hlučíně.
Základna pro naše kluky byl hotel Landek, kde jsme byli po celou dobu ubytováni a kde jsme se také stravovali. Ubytování i jídlo bylo po celou dobu na vysoké úrovni a kluci si to moc pochvalovali.
Každý den v 7 hodin byl budíček a v 8 jsme odcházeli na snídani. Poté jsme absolvovali v 10 hodin každý den intenzivní trénink pod vedením profesionálního trenéra z Hlučína. Kolem 12 hodiny jsme měli oběd a poté měli kluci hodinový odpočinek. Asi si dokážete každý představit, jak tento odpočinek na pokojích probíhal . Od 15 hodin jsme měli domluvený každý den mini turnaj o třech týmech a kluci si v těchto zápasech přesvědčili, jak se hraje proti jiným týmům než z našeho okresu. Některé zápasy jim vyšly dobře, ale v některých podali slabší výkon než se očekával. Po 17 hodiny měli kluci večeři a poté měli domluvený bazén a saunu celou jen pro sebe. Tam se myslím všichni vyřádili a byli všichni spokojeni. Na závěr celého dne měli kluci domluvené s obsluhou recepce salónek, kde měli každý večer nějaký film na přání. Myslím, že celý kemp se vydařil a doufám, že byli všichni spokojeni.

Na závěr bych chtěl poděkovat sponzorovi, který nám celou tuto akci zajistil a postaral se tak o skvělý 4-denní luxus pro kluky.

dsc_0032.jpg

dsc_0004.jpgdsc_0002.jpgdsc_0025.jpgdscn1908.jpg