Jdi na obsah Jdi na menu
 


ROZPIS ZÁPASŮ STARŠÍ PŘÍPRAVKA - PODZIM 2014

2. 5. 2014

http://www.ofisport.cz/#!nov-jin/c12y2

Nominace na jednotlivé utkání a na turnaje budou vždy řešeny na tréninku před zápasem nebo formou sms.

 

STARŠÍ PŘÍPRAVKA SEZÓNA 2014/2015 - PODZIM

  

5.9.2014 1 Štramberk   -  Trojanovice   9:0    
16:30 
5.9.2014 1 Tichá   -  Lichnov         3:7    
16:30 
5.9.2014 1 Lubina   -  Žilina            27:0    
16:30 
5.9.2014 1 Troj.-Bystré   -  Mořkov        1:17    
16:30 
5.9.2014 1 Hodslavice   -  Rybí             2:11    
Pá 17:00 
12.9.2014 2 Lichnov   -  Lubina         1:9    
16:30 
12.9.2014 2 Štramberk   -  Hodslavice   6:4    
16:30  10 
14.9.2014 2 Trojanovice I   -  Mořkov  3:13    
11:30 
13.9.2014 2 Rybí   -  Tichá  9:0    
So 14:00 
14.9.2014 2 Žilina   -  Troj.-Bystré  8:5    
15:00 
19.9.2014 3 Tichá   -  Štramberk  2:7    
16:30  12 
19.9.2014 3 Lubina   -  Rybí      10:2    
Pá 16:30  13 
19.9.2014 3 Troj.-Bystré   -  Lichnov  1:18    
16:30  14 
19.9.2014 3 Mořkov   -  Žilina  13:1    
16:30  15 
19.9.2014 3 Hodslavice   -  Trojanovice   3:2    
17:00  11 
23.9.2014 9 Troj.-Bystré   -  Trojanovice  7:8    
16:30  41 
23.9.2014 9 Mořkov   -  Lubina  1:8    
16:30  42 
23.9.2014 9 Žilina   -  Tichá     0:8    
16:30  43 
23.9.2014 9 Lichnov   -  Hodslavice   8:7    
16:30  44 
23.9.2014 9 Rybí   -  Štramberk  3:4    
Út 16:30  45 
26.9.2014 4 Lichnov   -  Mořkov  7:3    
16:30  17 
26.9.2014 4 Štramberk   -  Lubina  0:7    
16:30  19 
26.9.2014 4 Hodslavice   -  Tichá  2:3    
17:00  20 
28.9.2014 4 Trojanovice I   -  Žilina  7:1    
11:30  16 
28.9.2014 4 Rybí   -  Troj.-Bystré  10:4    
Ne 14:00 18 
3.10.2014 5 Tichá   -  Trojanovice I  7:1    
16:30  21 
3.10.2014 5 Lubina   -  Hodslavice  18:0    
16:30  22 
3.10.2014 5 Troj.-Bystré   -  Štramberk 0:12    
16:30  23 
3.10.2014 5 Mořkov   -  Rybí  2:8    
Pá 16:30  24 
5.10.2014 5 Žilina   -  Lichnov  2:15    
15:00  25 
10.10.2014 6 Štramberk   -  Mořkov  8:2    
16:30  28 
10.10.2014 6 Tichá   -  Lubina  1:9    
16:30  30 
10.10.2014 6 Hodslavice   -  Troj.-Bystré  12:1    
17:00  29 
12.10.2014 6 Trojanovice I   -  Lichnov  2:10    
11:30  26 
12.10.2014 6 Rybí   -  Žilina  14:1    
Ne 13:00  27 
17.10.2014 7 Lubina   -  Trojanovice I  17:1    
16:00  31 
17.10.2014 7 Troj.-Bystré   -  Tichá  3:8    
16:00  32 
17.10.2014 7 Mořkov   -  Hodslavice  6:3    
16:00  33 
31.10.2014 7 Lichnov   -  Rybí  2:10    
Pá 15,45 35 
19.10.2014 7 Žilina   -  Štramberk  0:12     
15:00  34 
24.10.2014 8 Štramberk   -  Lichnov  6:3    
16:00  37 
24.10.2014 8 Hodslavice   -  Žilina  6:0    
16:00  38 
24.10.2014 8 Tichá   -  Mořkov  2:5    
16:00  39 
24.10.2014 8 Lubina   -  Troj.-Bystré  14:1    
16:00  40 
26.10.2014 8 Trojanovice I   -  Rybí  3:6    
Ne 11:30  36     

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář