Jdi na obsah Jdi na menu
 


VÝSLEDKY ZÁPASŮ MLADŠÍ PŘÍPRAVKA PODZIM 2014

8. 9. 2014

1. 11. 2014 - VEŘOVICE - RYBÍ 2:10 (0:6)

Poslední utkání podzimní sezóny jsme odehráli na hřišti ve Veřovicích, kde jsme chtěli potvrdit druhé místo v tabulce. Po celý první poločas jsme byli lepším týmem a zaslouženě jsme šli do vedení. Do konce poločasu jsme nastříleli šest gólů a žádný nedostali. Ve druhém poločase se domácí zlepšili a odměnou jim byly dvě branky v naší síti. Naši hráči ale do konce zápasu vydrželi ve velmi bojovném a dobrém výkonu a zaslouženě vyhráli 10:2. Velmi dobrý zápas odehrál Dominik Vašut

Góly: Kuba Havrlant - 4, Dominik Vašut -2, Fanda Kvita - 3, Adrian Tomšík - 1

 

17. 10. 2014 - PETŘVALD N.M. - RYBÍ 6:9 (2:6)

Svůj předposlední zápas sehrála mladší přípravka v Petřvaldu. Počasí tentokrát moc nepřálo a hrálo se za mírného deště a silného větru. Během prvních minut jsme se dostali brzo do vedení a po celý první poločas jsme soupeře přehrávali ve všech směrech. O poločase jsme šli do kabin za stavu 6:2 a vše nasvědčovalo jasnému vítězství. Ve druhém poločase ale začali hrát domácí daleko lépe a hra byla po celý zbytek zápasu vyrovnaná. Nakonec jsme zápas dotáhli do vítězného konce a vyhráli 9:6. V tomto zápase za nás poprvé nastoupil Michal Hyvnar.

Góly: Kuba Havrlant - 2, Dominik Vašut -3, Fanda Kvita - 3, Adam Kuběna - 1

Fotky ze zápasu najdete na:

http://amica.rajce.idnes.cz/PETRVALD-RYBI_6-9

12. 10. 2014 - RYBÍ - KATEŘINICE 6:2 (2:0)

V dalším domácím zápase jsme hráli proti Kateřinicím, proti kterým jsme už hráli v minulé sezóně. Před skvělou diváckou kulisou předvedli oba týmy skvělý výkon. V první půli jsme se dostali brzo do vedení, ale poté jsme neproměnili další vyložené šance a celý poločas tak bylo utkání zcela vyrovnané. Nakonec jsme šli do šaten za stavu 2:0. Ve druhém poločase jsme přidali brzo třetí gól a vypadalo to na jasnou záležitost. Ale opak byl pravdou. Hosté snížili na 2:3 a měli další šance na vyrovnání. Naštěstí jsme potom odskočili zásluhou Kuby Havrlanta na 5:2 a zápas jsme dotáhli do vítězného konce. Nejlepší zápas sezóny odchytal Martin Šprla, který chytil několik šancí hostujícího týmu.

Góly: Kuba Havrlant - 4, Dominik Vašut - 2

Fotky ze zápasu najdete na:

http://amica.rajce.idnes.cz/FOTBAL_12-10-2014

3. 10. 2014 - MOŘKOV - RYBÍ 13:3 (6:2)

Do zápasu v Mořkově jsme nastoupili bez dvou hráčů základní sestavy a bohužel se to projevilo i na hřišti. V prvním poločase jsme sehráli proti domácím vyrovnanou partii a udrželi jsme se na dostřel. I když jsme brzo prohrávali, tak kluci bojovali o každý míč. O poločase jsme šli do šaten za nepříznivého stavu 2:6. Ve druhém poločase Mořkov potvrdil, že je lepší a své vedení dále navyšoval. Chtěl bych poděkovat klukům, že bojovali až do konce a zápas nevzdali.

Góly: Fanda Kvita - 2, Adrian Tomšík - 1,

Fotky ze zápasu najdete na:

http://amica.rajce.idnes.cz/3-10-2014_MORKOV-RYBI

30. 9. 2014 - FRENŠTÁT B - RYBÍ 5:24 (3:12)

Po dlouhé pauze odehrála naše mladší přípravka další zápas ve Frenštátě. Předem bych rád zmínil, že jsme hráli proti mladšímu soupeři, který měl na soupisce pouze hráče 2007 a mladší. Kluci od prvních minut byli aktivnější a ujali se brzo vedení, které postupně navyšovali. V zápase dostali všichni dost příležitosti a všichni si dobře zahráli. Ve druhém poločase se poprvé v soutěžních zápasech trefil Štěpán Petr a Matěj Bár. Na závěr bych chtěl poděkovat za skvělou podporu našich fanoušků, kterých do Frenštátu přijelo mnoho .

Góly: Kuba Havrlant - 4, Fanda Kvita - 5, Dominik Vašut - 3, Patrik Pochyla - 4, Marek Pístecký - 3, Štěpán Petr - 2, Adrian Tomšík - 2, Matěj Bár - 1

Fotky ze zápasu najdete na:

http://amica.rajce.idnes.cz/30-9-2014_FRENSTAT_B-RYBI_5-24

13. 9. 2014 - RYBÍ - FENŠTÁT B 11:2 (6:0)

V sobotním dopoledni jsme odehráli druhý soutěžní zápas doma proti Frenštátu B. Nemocného brankáře Martina Šprlu zastoupil v prvním poločase Patrik Pochyla a ve druhém Kuba Havrlant. Oba dva si vedli velmi dobře. Hned v prvních minutách prvního poločasu jsme soupeře zatlačili a odměnou byly rychlé góly v síti soupeře. Poslední gól v prvním poločase trefil nádhernou střelou z voleje z půlky hřiště Fanda Kvita, který využil rychlého rozehrání rukou od Patrika. Ve druhém poločase bylo k vidění spoustu soubojů ve středu hřiště a taky další branky. Svoje první branky v soutěžních zápasech vstřelili Marek Pístecký a Štěpán Bajer . Na závěr bych chtěl poděkovat všem fanouškům za skvělou diváckou kulisu.

Góly: Kuba Havrlant - 1, Fanda Kvita - 4, Dominik Vašut - 3, Patrik Pochyla - 1, Marek Pístecký - 1, Štěpán Bajer - 1

Fotky ze zápasu najdete na:

http://amica.rajce.idnes.cz/13-9-2014_RYBI-FRENSTAT_B_11-2/

7. 9. 2014 - RYBÍ - VEŘOVICE 14:2 (4:2)

První zápas našeho nového týmu mladších přípravek jsme odehráli v domácím prostředí proti týmu AFC Veřovice. V prvním poločase to byl vyrovnaný zápas, který jsme vyhráli 4:2. O poločase jsme klukům řekli, ať zlepší hlavně koncovku, protože v prvním poločase neproměnili několik šancí. Ve druhém poločase přišlo zlepšení a taky více branek v soupeřové síti. Nakonec naši malí kluci vyhráli 14:2. Chtěl bych poděkovat divákům za skvělou atmosféru na zápase.

Góly: Kuba Havrlant - 8, Fanda Kvita - 4, Dominik Vašut - 2

Fotky ze zápasu najdete na:

http://amica.rajce.idnes.cz/7-9-2014_RYBI-VEROVICE_14-2