Jdi na obsah Jdi na menu
 


VÝSLEDKY ZÁPASŮ STARŠÍ PŘÍPRAVKA PODZIM 2014

6. 9. 2014

31. 10. 2014 -LICHNOV - RYBÍ 2:10 (1:5) 

Poslední zápas podzimní sezóny byl z hlediska fotbalové hry nejlepší, který naše přípravka odehrála. Kluci hráli jako tým, připravili si spoustu gólových šancí a dokázali překonat výborného gólmana domácích hlavně díky výborné kombinaci v poli a před brankou soupeře. Kuba nahrál na několik gólů, Pavel měl výbornou práci v poli s krásným gólem z rohového kopu, Dominik byl výborný v obraně i v útoku, Adrian dokázal přehrát fyzicky i věkově starší soupeře, Vojta Honeš našel recept na pořádnou střelu a připsal si dva góly, kapitán Vašek výborná práce v poli, nahrávky a tři góly v síti soupeře, Vojta Šmiřák zahrál hlavně v prvním poločase skvěle a celkově dal čtyři góly za zápas, z toho jeden hlavičkou a brankář Honza Winter podržel tým výbornými zákroky. Celý tým zaslouží velkou pochvalu za předvedený výkon v celém utkání

Kluci super ..... jen tak dál

Góly: Vojta Šmiřák - 4, Vašek Honeš - 3, Vojta Honeš - 2, Pavel Vašenda - 1 

Fotky najdete na:

 http://amica.rajce.idnes.cz/LICHNOV-RYBI_2-10/

26. 10. 2014 - TROJANOVICE I - RYBÍ 3:6 (1:4)

Svůj předposlední zápas odehrála starší přípravka v Trojanovicích. Příjezd na zápas byl hodně k zasmání, protože pár řidičů se toulalo kolem Frenštátu, ale pořád ne tam, kde bylo hřiště soupeře. První poločas jsme odehráli v dobrém tempu a kluci bojovali celou dobu. Odměnou jim za to bylo vedení a taky pár pěkných akcí, které jsme ale opět neproměnili. Ve druhém poločase se domácí zlepšili a na našich hráčích bylo patrné, že jim pomalu dochází dech. U spousty míčů byli pozdě a nechávali se zbytečně přehrávat. Nakonec jsme vyhráli 6:3 a bylo vidět i na hráčích, že jsou rádi, že už je konec. Velmi dobrý zápas odehrál Vojta Šmiřák

Góly: Vojta Šmiřák - 4, Kuba Havrlant - 1, Dominik Vašut - 1,

Fotky najdete na:

http://amica.rajce.idnes.cz/TROJANOVICE-RYBI_3-6/

12. 10. 2014 - RYBÍ - ŽILINA 14:1 (8:0)

Góly: Vašek Honeš - 6 , Vojta Šmiřák - 3, Kuba Havrlant - 4, Pavel Vašenda - 1,

V nedělním poobědovém čase jsme na svém hřišti přivítali v "derby" Žilinu. Kluci začali hned od úvodu potvrzovat roli papírového favorita a brzo se ujali vedení 3:0. Do poločasu si vytvořili hned několik šancí a několikrát taky během zápasu zazvonila branková konstrukce. Do poločasu kluci předvedli ještě několik pohledných akcí, které zakončili gólem a zaslouženě šli do vedení 8:0. Ve druhém poločase se obraz hry moc nezměnil a stále jsme měli více míč na kopačkách. Opět se ukázalo ale naše stará bolest, že stále neumíme proměňovat i ty největší šance. I tak ale musíme kluky pochválit, že hráli poctivě až do konce zápasu na plný výkon . Velmi dobrý zápas odehrál autor šesti gólů Vašek Honeš

Fotky najdete na:

http://amica.rajce.idnes.cz/FOTBAL_12-10-2014

3. 10. 2014 - MOŘKOV - RYBÍ 2:8 (0:2)

Góly: Vašek Honeš - 1 , Vojta Šmiřák - 2,  Kuba Havrlant - 2, Pavel Vašenda - 1, Adam Marek - 2

Do Mořkova jsme jeli pouze s šesti hráči a už předem bylo jasné, že kluci musí odehrát celý zápas bez vystřídání. Od úvodu se hrál hlavně bojovný fotbal a na obou stranách byla vidět na hráčích snaha dát první gól. Po několika šancích jsme se ujali vedení 2:0 a tento stav se nám podařil udržet až do konce prvního poločasu. Ve druhém poločase kluci sehráli jeden z nejlepších poločasů v soutěži a odměnou jim za to byly další branky v domácí síti. Nakonec jsme zápas dotáhli do vítězného konce 8:2 a klukům jsme po zápase poděkovali za pěkný výkon. Celý tým si zaslouží velkou pochvalu, jak tento zápas zvládli a odmakali

Fotky najdete na:

 http://amica.rajce.idnes.cz/3-10-2014_MORKOV-RYBI

28. 9. 2014 - RYBÍ - TROJANOVICE - BYSTRÉ 10:4 (2:0)

V dalším utkání jsme doma přivítali soupeře z Trojanovic-Bystré. Do utkání jsme po dlouhé době vstoupili aktivně a měli jsme spoustu příležitostí. Ale opět se ukázalo, že zatím nedokážeme proměňovat i vyložené šance. Obrana v prvním poločase hrála dobře a nedovolila soupeři ani jednu vyloženou šanci. Do poločasu se nám nakonec podařilo vstřelit dvě branky a šli jsme tak nakonec do kabin s vedením 2:0. O poločase jsme trošku zvýšili hlas v šatně, protože tolik neproměněných šancí by se nám příště mohlo vymstít. Ve druhém poločase jsme hned dali tři slepené góly a vypadalo to na jasnou záležitost. Konečně jsme začali proměňovat šance a hned to bylo vidět na skóre. Na druhou stranu obrana docela dost polevila a výsledkem byly zbytečně obdržené branky v naší síti. Paradoxně nejlepším hráčem zápasu byla hráčka hostujícího týmu, která dělala našim klukům velké problémy. Za zmínku stojí 4 vstřelené góly Vojty Šmiřáka

Góly: Vašek Honeš - 2 , Vojta Šmiřák - 4, Kuba Havrlant - 2, Vojta Honeš - 1, Patrik Pochyla - 1

Fotky najdete na:

http://amica.rajce.idnes.cz/28-9-2014_RYBI-BYSTRE_10-4

23. 9. 2014 - RYBÍ - ŠTRAMBERK 3:4 (2:2)

V úterním ne moc příjemném počasí odehráli kluci další zápas soutěže proti Štramberku. Začátek jim vůbec nevyšel a opět se opakovala situace z předchozího zápasu, kdy jsme velice rychle prohrávali. Po 10 minutách v prvním poločase kluci konečně začali hrát poctivě a bojovat. Výsledkem toho bylo vyrovnání do poločasu na 2:2. Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivně a měli jsme několik vyložených šancí, které jsme bohužel neproměnili. A jak se ve sportu říká nedáš dostaneš se přesně stalo i našim klukům. Během chvilky dostali dva slepené góly a opět prohrávali. V závěrečných minutách se nám ještě podařilo snížit, ale vyrovnat se nám bohužel nepodařilo, i když jsme měli několik jasných příležitostí. Nejlepší výkon v probíhající sezóně podal gólman Honza Winter

Góly: Vašek Honeš -1 , Vojta Šmiřák - 1, Pavel Vašenda - 1

Fotky najdete na:

http://amica.rajce.idnes.cz/23-9-2014-RYBI-STRAMBERK_3-4/

19. 9. 2014 - LUBINA - RYBÍ 10:2 (5:1)

V dalším zápase jsme jeli do Lubiny, která zatím svoje oba dva zápasy s přehledem vyhrála. Od prvních minut byl soupeř z Lubiny lepší a brzo se ujal vedení 2:0. Naši hráči měli od začátku až zbytečný respekt k soupeři, který byl vyspělejší a taky je nutno podotknout, že byli všichni i ročníkově starší. I když jsme poločas prohráli 5:1, kluci to ve druhém poločase nepoložili a snažili se držet krok se silným soupeřem. I přes veškerou snahu nedokázali udržet krok a nakonec prohráli 10:2. Výborný výkon v tomto utkání podal nejmladší hráč našeho týmu Adrian Tomšík

Góly: Vašek Honeš -1 , Vojta Šmiřák - 1,

Fotky ze zápasu najdete na:

http://amica.rajce.idnes.cz/19-9-2014_LUBINA-RYBI_10-2

 

13. 9. 2014 - RYBÍ - TICHÁ 9:0 (4:0)

V sobotním ne příliš fotbalovém počasí jsme přivítali na svém hřišti tým Tiché. Hosté přijeli pouze se šesti hráči, takže bylo předem jasné, že to bude pro ně hodně fyzicky náročné. V prvním poločase to byl spíše bojovný výkon. Bylo vidět, že terén dělá všem klukům na hřišti problém a z toho pramenilo taky spousta chyb. I když jsme poločas vyhráli, tak jsme klukům v šatně trochu vyčinili za bojovnost a chuť do fotbalu. Ve druhém poločase přišlo mírné zlepšení a taky další branky do hostující sítě. Svou první branku v soutěžním zápase si připsal Adrian Tomšík. Na závěr bych chtěl vyzdvihnout výborný výkon Pavla Vašendy a taky první nulu v soutěži pro Honzu Wintera.

Góly: Vašek Honeš -3 , Vojta Šmiřák - 1, Kuba Havrlant - 2, Pavel Vašenda - 2, Adrian Tomšík - 1

Fotky ze zápasu najdete na:

http://amica.rajce.idnes.cz/13-9-2014_RYBI-TICHA_9-0

5. 9. 2014 - HODSLAVICE - RYBÍ 2:11 (0:9)

První zápas nové sezóny jsme odehráli v Hodslavicích. Utkání jsme hráli proti téměř stejnému soupeři jako v loňské sezóně. První poločas jsme odehráli ve vynikajícím tempu a velmi rychle jsme se ujali vedení. Nakonec jsme první poločas vyhráli 9:0 a bylo vidět na klucích, jak se snaží a bojují o každý míč. Ve druhém poločase už se domácí zlepšili a hru vyrovnali. Na našich klucích byla vidět už v závěru únava a taky proměňování šancí už nebylo takové, jako v prvním poločase.. Nakonec jsme vyhráli 11:2 a připsali si první vítězství v soutěži.

Góly: Vašek Honeš -5, Vojta Šmiřák - 2, Vojta Honeš - 1, Kuba Havrlant - 1, Adam Marek - 1, Patrik Pochyla - 1

Fotky ze zápasu najdete na:

http://amica.rajce.idnes.cz/HODSLAVICE-RYBI_2-11