Jdi na obsah Jdi na menu

PODZIM 2015

Fotky z výjezdu do Uherského Hradiště na kvalifikační utkání pro ME hráčů do 21 let - Česko - Černá Hora:

SP: 1. 11. 2015 - RYBÍ - LICHNOV 5:3

V posledním podzimním zápase dostali příležitost i hráči mladší přípravky. Po nepovedeném prvním poločase kluci zabrali a sezónu zakončili vítězstvím a potvrdili první místo v tabulce po podzimní části soutěže.

Góly: Vojta Šmiřák - 2, Jakub Havrlant - 2 , Adrian Tomšík - 1

SP: 27. 10. 2015 - ŠTRAMBERK - RYBÍ 2:6

Dnešní zápas byl rozhodující o přezimování na prvním místě v soutěži. Kluci odehráli výborné utkání i přes odstoupení zraněného kapitána Vaška Honeše. Předvedli pěkný fotbal plný pěkných kombinací. Jakub s Vojtou hráli po celém hřišti a Honza v bráně nejlepší výkon celé sezóny . Všichni hráči včetně kluků z mladší přípravky Fandy a Adyse byli výborní a zaslouženě vyhráli .....Kluci paráda a gratulace

Góly: Vojta Šmiřák - 1, Jakub Havrlant - 2 , Adam Marek - 1, Fanda Kvita - 2

MP: 23. 10. 2015 - ŠTRAMBERK - RYBÍ 11:6

Góly: Jirka Sopuch - 1, Fanda Kvita - 2, Štěpán Petr - 3,

MP: 18. 10. 2015 - RYBÍ - TÍSEK 17:7

Góly: Jirka Sopuch - 5, Fanda Kvita - 7, Štěpán Petr - 3, Adam Kuběna - 2

SP: 18. 10. 2015 - LUBINA - RYBÍ 0:11

Góly: Vojta Šmiřák - 3 , Jakub Havrlant - 3, Adam Marek - 1, Štěpán Bajer - 2, Patrik Pochyla - 1, 1 gól Lubina vlastní

SP: 11. 10. 2015 - RYBÍ - VEŘOVICE 17:1

Góly: Vašek Honeš - 3, Vojta Šmiřák - 5 , Jakub Havrlant - 1, Adam Marek - 2, Fanda Kvita - 4, Adrian Tomšík - 1, Jirka Sopuch - 1

Fotky ze zápasu:

MP: 6. 10. 2015 - RYBÍ - STUDÉNKA B 11:2

V dalším zápase hostila mlad. přípravka Studénku "B". Ve vyrovnaném prvním poločase jsem nakonec dokázali třikrát skórovat a vyhráli poločas 3:0. Ve druhém jsme postupně navyšovali náskok, kdy hlavně v útoku se klukům začalo dařit střelecky. V tomto zápase za nás opět nastoupila Ondra K. a Adélka B. Gratulujeme.

Góly: Jirka Sopuch 4, Fanda Kvita 4, Štěpán Petr 2, Adam Kuběna 1

Fotky z posledních zápasů:

SP: 2. 10. 2015 - HODSLAVICE - RYBÍ 1:11

Další venkovní zápas čekal starší přípravku v Hodslavicích. Setkaly se proti sobě dvě mužstva, která v soutěži neztratila ještě ani bod a čekal se velice tvrdý a bojový fotbal.

Už od prvních minut jsme měli více míč na kopačkách a vytvořili si více šancí. Kluci bojovali a předvedli několik pěkných a přesných kombinací, které skončily v síti soupeře. Po vyhraném prvním poločase 5:0 jsme nakonec zvítězili 11:1 a zaslouženě jsme si odvezli všechny 3 body  Odměnou jim byla společná pizza pro všechny na hřišti v Rybím.

Góly: Vašek Honeš - 2, Vojta Šmiřák - 5 , Kuba Havrlant - 2, Adam Marek - 2

Zasloužená odměna

MP: 1. 10. 2015 - BÍLOVEC B - RYBÍ 9:6

Mladší přípravka sehrála své další utkání na horké půdě v Bílovci. Kluci nastoupili pouze v 6 hráčích a jenom jedním hráčem na střídaní. Oproti tomu proti nám nastoupil tým s 12 hráči všichni ročník 2008. V prvním poločase kluci ještě stačili tempu, které hodně vysoké a v poločase vedli 5:4. Ve druhém poločase už klukům došly síly a postupně nás soupeř přehrával více a více. Nakonec jsme prohráli 9:6. Klukům patří velký dík za bojovnost a urputnost proti lepšímu soupeři.

Góly: Jirka Sopuch 2, Fanda Kvita 4

SP: 27. 9. 2015 - RYBÍ - TROJANOVICE BYSTRÉ 19:0

Další domácí zápas byl opět úspěšný. Honza díky výborné obraně (hlavně Jakub a Vašek ) a několika úspěšným zákrokům vychytal další nulu . Nejlepší mušku měl tentokrát Vojta Šmiřák se šesti góly  a těsně za ním kapitán Vašek Honeš s pěti góly . Kluci hráli pěkný fotbal plný dobrých kombinací a přihrávek a zaslouženě vyhráli. Góly: Vašek Honeš - 5, Vojta Šmiřák - 6, Kuba Havrlant - 1, Adam Marek - 2, Patrik Pochyla - 2, Fanda Kvita - 3

MP: 24. 9. 2015 - KATEŘINICE - RYBÍ 3:8

Góly: Jirka Sopuch 3, Štěpán Petr 2, Adam Kuběna 1, Štěpán Bajer 1, Dominik Pochyla 1 . Gratulace klukům k vítězství, Jirkovi k hattricku a Dominičkovi k prvnímu podzimnímu gólu

MP : 21. 9. 2015 - Rybí : Libhošť 12:11

První zápas mladší přípravky byl napínavý až do posledního hvizdu. Kluci bojovali ze všech sil a se silným soupeřem vyhráli rozdílem jediného gólu. Góly: Fanda Kvita 6, Jirka Sopuch 4, Štěpán Petr 1, Adam Kuběna 1

SP: 18. 9. 2015 - FRENŠTÁT B : RYBÍ 4:14

Zápas ve Frenštátě byl opět vítězný. Honza Winter z brány po tečování domácího brankáře zaznamenal svůj první letošní gól . Za starší přípravku hrála i Adélka Bajerová, která soupeři zamotala hlavu. . V druhém poločase zraněného Honzu vystřídal v bráně Kuba Havrlant, který předvedl výborný výkon. Kluci odehráli dobrý zápas plný pěkných kombinací a zaslouženě vyhráli. Góly: Vašek Honeš - 4, Vojta Šmiřák - 2, Kuba Havrlant - 2, Adam Marek - 2, Patrik Pochyla - 2, Honza Winter - 1, Štěpán Bajer - 1

SP : 12. 9. 2015 - Rybí : Tichá 6:2

První zápas na domácím hřišti se klukům podařil . Se starší přípravkou si zahráli i Jirka Sopuch a Adam Kuběna z mladší přípravky a jako již tradičně i Fanda Kvita. Góly: Vojta Šmiřák 1, Vašek Honeš 1, Kuba Havrlant 1, Adam Marek 3

SP : 6. 9. 2015 - Trojanovice I : Rybí - 0:25

Góly: Kuba Havrlant 6, Vojta Šmiřák 5, Vašek Honeš 3, Adrian Tomšík 3, Adam Marek 2, Štěpán Bajer 2, Fanda Kvita 2, Pavel Vašenda 1, Patrik Pochyla 1

Gratulace Štěpánovi Bajerovi k prvním gólům ve starší přípravce, všem klukům za dobře zvládnutý zápas a Honzovi k další nule.

SP : 4. 9. 2015 - Kateřinice : Rybí - 0:14

Gratulace klukům k dobře odehranému zápasu a Honzovi k první vychytané nule této sezóny . Góly: Fanda Kvita 5, Vojta Šmiřák 4, Vašek Honeš 2, Kuba Havrlant 2, Adam Marek 1