Jdi na obsah Jdi na menu
 


VÝSLEDKY ZÁPASŮ JARO 2014

2. 5. 2014

24. 6. 2014 - přátelský zápas: Rybí A - Starý Jičín A 11:5

Po dohodě s trenérem se St. Jičína jsme místo tréninku sehráli přátelský zápas na našem hřišti. V prvním poločase jsme už vyhrávali překvapivě 5:0, na konci poločasu nakonec Starý Jičín snížil na 5:2. Ve druhém poločase kluci pokračovali v zodpovědném výkonu a po dobře odehraném druhém poločase nakonec vyhráli 11:5. V tomto zápase se blýskl 6 góly Kuba Havrlant.

Góly: Kuba Havrlant - 6, Vašek Honeš - 2, Vojta Šmiřák - 1, Vojta Honeš - 1, Honza Winter - 1  

Rybí B - Starý Jičín B 4:9

Na druhém hřišti sehráli svůj zápas také mladší hráči Rybího se Starým Jičínem. Kluci začali dobře a měli spoustu šancí, ale bohužel ani jednu neproměnili. V dalších minutách prvního poločasu byl jasně lepší náš soupeř a poločas vyhrál 7:1. Ve druhém poločase se naši hráči zlepšili a začali proměňovat taky šance. Druhý poločas vyhráli kluci poměrem 3:2. 

Góly: František Kvita - 4 

 

15. 6. 2014 - PŘÍPRAVKA VERSUS RODIČE A SPOL. 7:6 

Nedělní dopoledne si kluci užili v zápase, ve kterém vyzvali své rodiče a sourozence

Zvítězili všichni, kteří v dresu vyběhli na hřiště a účastnili se tohoto sranda zápasu 

Na závěrečném vyhodnocení soutěže dostali kluci za odměnu za vítězství v okresní soutěži trička, medaile, dort a maskota pro štěstí do dalších zápasů.

Děkujeme všem rodičům, fanouškům, kteří se akce zúčastnili a připravili klukům přijemné zakončení sezóny. Paní Tomšíkové patří zvláštní poděkování za výborný dort, kteří si kluci moc pochvalovali 

Fotky a video  ze zápasu najdete na:

http://amica.rajce.idnes.cz/DETI_-_RODICE

 

 14. 6. 2014 - RYBÍ - FRENŠTÁT B 17:1

Zápas s Frenštátem se odehrál v sobotu 14.6. Soupeř přijel o den dříve než se plánovalo díky administrativní chybě. Naštěstí se podařilo hráče během chvilky sehnat a zápas se mohl odehrát. V brance Rybího tentokrát stáli Kuba Havrlant a v druhém poločase Martin Šprla. Od prvních minut kluci hráli zodpovědně a ujali se brzo vedení, které se stále navyšovalo. Kluci svým výkonem potvrdili první místo v soutěži a vyhráli 17:1. Je škoda, že v tomto zápase nemohli nastoupit všichni hráči, kteří si to zasloužilí, hlavně ti mladší.

Góly: Vašek Honeš - 5, Vojta Šmiřák - 5, Kuba Havrlant - 3, Fanda Kvita - 2, Honza Winter - 2  

Fotky ze zápasu najdete na:

http://amica.rajce.idnes.cz/RYBI-FRENSTAT_B_17-1

 

 11. 6. 2014 - RYBÍ - HODSLAVICE 8:2

Odložený zápas s Hodslavicemi jsme odehráli přes týden ve středu. Byl to předposlední zápas v soutěži a chtěli jsme potvrdit vítězství ze Starého Jičína. V prvním poločase jsme se ujali rychle vedení 2:0 a všichni si mysleli, že to bude lehký zápas. Ale opak byl pravdou. Hráli jsme proti houževnatému soupeři a v poločase byl stav skóre 4:1. Ve druhém poločase jsme neproměnili spoustu vyložených šancí, ale i tak jsme po obětavém výkonu zvítězili 8:2. Poslední zápas sezóny odehrajeme v neděli na domácí půdě s Frenštátem B.

Góly: Vašek Honeš - 1, Vojta Šmiřák - 3, Kuba Havrlant - 4 

 Fotky ze zápasu najdete na:

 http://amica.rajce.idnes.cz/RYBI-HODSLAVICE_8-2

 

 8. 6. 2014 - STARÝ JIČÍN - RYBÍ  5:6

Jeden z rozhodujících zápasů o vítězství v soutěži jsme hráli na hřišti Starého Jičína. Už před zápasem bylo jasné, že počasí bude pro oba týmy hodně obtížné a taky se to během zápasu potvrdilo. V prvním poločase jsme se rychle dostali do vedení 3:1 a domácí byli viditelně překvapeni tímto stavem. V následujících minutách ale po zbytečných chybách v obraně domácí otočili skóre a v poločase jsme prohrávali 4:3. O přestávce jsme klukům trošku vyčinili jejich nasazení a obětavost. Ve druhém poločase jsme brzo vyrovnali trošku kuriózním gólem po výkopu Honzy a špatné domluvě domácích. Následně měli kluci spoustu šancí, ale nemohli překonat výborně chytajícího brankáře domácích. Poté jsme dostali smolný gól na 5:4 a vypadalo to na smolnou porážku. Naštěstí jsme brzo vyrovnali a poté vstřelili rozhodující gól, kterým jsme rozhodli o šťastném vítězství. Kluci v horkém počasí podali obětavý výkon a po adrenalinovém závěru zvítězili 6:5.

Góly: Vašek Honeš - 1, Vojta Šmiřák - 1, Kuba Havrlant - 2, Adam Marek - 1, Honza Winter - 1 (z výkopu po tečování hráče SJ)

Zápas na vedlejším hřišti sehráli i naši mladší hráči s B týmem Starého Jičína. Po výborném výkonu a poločase 3:5 nakonec prohráli rozdílem jediného gólu 5:6.  Kluci bojovali celý zápas a patří jim velké poděkování za předvedený výkon.

Góly: Fanda Kvita - 2, Patrik Pochyla - 2, Adrian Tomšík - 1  

Fotky ze zápasu najdete na:

http://amica.rajce.idnes.cz/Stary_Jicin-Rybi_5-6 

 

1. 6. 2014 - RYBÍ - MOŘKOV 13:5

Po třech venkovních zápasech jsme sehráli další domácí utkání s týmem Mořkov. Na turnaji jsme s nimi prohráli a kluci jim měli co vracet. Od prvních minut prvního poločasu jsme soupeře zatlačili, kluci bojovali o každý míč a odměnou jim bylo rychlé vedení 5:0. Poté soupeř hru vyrovnal a v poločase se šlo do šaten za stavu 7:2. Na začátku druhého poločasu Mořkov snížil na rozdíl 3 branek a vypadalo to, že to bude do konce ještě velká bitva. Naštěstí jsme brzo odpověděli brankami v síti hostů a nakonec jsme se radovali z vysokého vítězství 13:5. Jeden z nejlepších zápasů odehrál Pavel Vašenda  a taky Vašek Honeš, autor 5 gólů. V dalším zápase nás čeká zápas na Starém Jičíně, kde se pravděpodobně rozhodne o celkovém vítězi soutěže ml. přípravek.

Góly: Vašek Honeš - 5, Vojta Šmiřák - 3, Pavel Vašenda - 2, Kuba Havrlant - 2, Adam Kuběna - 1

Fotky ze zápasu najdete na:

http://amica.rajce.idnes.cz/Rybi-Morkov_13-5

 

23. 5. 2014 - KATEŘINICE - RYBÍ - 3:16

 V dalším utkání jarní části jsme jeli do Kateřinic. Na utkání byli nominováni všichni hráči. V zápase si zahráli všichni nominovaní až po ty nejmladší a po přesvědčivém výkonu v obou poločasech jsme vyhráli 16:3. Za zmínku stojí, že ve druhém poločase za nás chytal Kuba Havrlant  a taky výkon Vaška Honeše, který dal v tomto zápase 7 branek.

Góly: Vašek Honeš - 7, Adam Marek - 4, Vojta Šmiřák - 3, Dominik Vašut - 1, Fanda Kvita - 1

Fotky ze zápasu najdete na:

http://amica.rajce.idnes.cz/KATERINICE-RYBI_3-16/

 

8. 5. 2014 - FRENŠTÁT B - RYBÍ - 2:14

Po výhře v Hodslavicích jsme měli před sebou zápas ve Frenštátě. K tomuto zápasu jsme nominovali všechny hráče, kteří s námi trénuji až po ty úplně nejmenší. Téměř celý zápas odchytal Franta Bajer a připsal si několik dobrých zákroků. Po poločase 7:0 jsme nakonec vyhráli 14:2. Během zápasu se všichni hráči prostřídali a všichni si zahráli. Také bych chtěl poděkovat rodičům a fanouškům za velkou účast na tomto zápase. 

Góly: Vašek Honeš - 4, Vojta Šmiřák - 4, Kuba Havrlant - 3, Dominik Vašut - 1, Fanda Kvita - 1, Adam Marek - 1

  Fotky ze zápasu najdete na:

 http://amica.rajce.idnes.cz/FRENSTAT_B_-_RYBI_-_2-14

 

6. 5. 2014 - HODSLAVICE - RYBÍ 4:7

Další zápas nás čekal v těžkém prostředí v Hodslavicích. Už před zápasem jsme klukům říkali, že to bude bojovný zápas a že domácí nás budou chtít porazit.Už v prvním poločase se to potvrdilo a bylo vidět, že nám domácí nedají nic zadarmo. Po prvním poločase jsme vedli 4:3. Ve druhém poločase se hra trochu zlepšila a po dalších brankách v soupeřově síti jsme vyhráli 7:4.

 Fotky ze zápasu najdete na:

http://amica.rajce.idnes.cz/Hodslavice-Rybi_4-7

Góly: Kuba Havrlant - 2, Vašek Honeš - 2,Vojta Šmiřák - 2,

Adam Marek - 1

 

4. 5. 2014 - RYBÍ - KATEŘINICE 14:1

Druhý domácí zápas v jarní části jsme sehráli proti týmu Kateřinic. Na zápas jsme nominovali všechny hráče, až po ty úplně nejmenší. Po prvním poločase jsme vyhrávali 7:0 a to jsme neproměnili ještě několik dalších příležitostí. Ve druhém poločase jsme přidali další branky a vyhráli 14:1. Všichni kluci podali bojovný výkon a zaslouženě vyhráli.

Fotky ze zápasu najdete na:

http://amica.rajce.idnes.cz/Rybi-Katerinice_14-1

Góly: Kuba Havrlant - 3, Vašek Honeš - 3, Vojta Šmiřák - 3, Dominik Vašut - 2, Franta Kvita - 2, Adam Marek - 1

 

 24. 4. 2014 - MOŘKOV - RYBÍ 3:4

 Druhý zápas na jaře jsme odehráli v Mořkově. Tento tým zatím jako jediný dokázal na domácí půdě porazit St. Jičín. Klukům jsme před zápasem připomínali, že jestli chtějí udržet krok se Starým Jičínem, tak nesmí prohrát. Po prvním poločase jsme vyhrávali 3:1. Ve druhém poločase nás Mořkov přehrával, snížil na 2:3 a měl další šance na vyrovnání. Naštěstí je nevyužil a vyhráli jsme 4:3. Nejlepší zápas sezóny odchytal Honza Winter. Kluci zaslouží pochvalu za bojovnost. 

  Fotky ze zápasu najdete na:

http://amica.rajce.idnes.cz/MORKOV-RYBI_3-4/

Góly: Kuba Havrlant - 3, Vojta Šmiřák - 2

 

20. 4. 2014 - RYBÍ - STARÝ JIČÍN 4:5

První zápas jarní sezóny sehráli kluci s nejtěžším soupeřem ze Starého Jičína. Hrálo se o první místo v tabulce. V prvním poločase jsme byli vyrovnaným soupeřem, ale po zbytečných chybách v obraně a hlavně po neproměněných několika šancí jsme o poločase prohrávali 0:3. Ve druhém poločase jsme během chvilky snížili na 2:3, ale po nešťastných gólech jsme prohrávali už 2:5. Na konci se klukům ještě podařilo snížit na rozdíl jediného gólu, ale vyrovnat se jim bohužel nepodařilo.Po velkém boji prohráli 4:5.

Musíme poděkovat divákům za perfektní domáci kulisu.

Fotky ze zápasu najdete na:

 http://amica.rajce.idnes.cz/Rybi-Stary_Jicin_4-5/

 Góly: Jakub Havrlant - 1, Vašek Honeš - 2, Vojta Šmiřák - 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář