Jdi na obsah Jdi na menu
 


TURNAJE A UMÍSTĚNÍ

FOTBALOVÝ TURNAJ STARŠÍCH PŘÍPRAVEK "O POHÁR OBCE RYBÍ" 

 

turnaj-2.jpg

 

turnaj-1.jpg

V sobotu 25.6.2016 se uskutečnil na našem hřišti v Rybím již 4.ročník fotbalového turnaje starších přípravek. Letošního ročníku se zúčastnilo celkem 6 týmů (systém každý s každým) a na turnaji se za krásného počasí odehrálo celkem 15 kvalitních fotbalových utkání. Domácí tým TJ Rybí od prvního zápasu své soupeře přehrával a ve všech zápasech si vytvořil hned několik brankových příležitostí. Kluci společně s výborně chytajícím brankářem během turnaje předvedli několik pěkných fotbalových akcí, za které byli vždy odměněni potleskem od přihlížejících diváků. Na závěr turnaje sehráli nejlepší zápas celého turnaje proti svému rivalovi ze Starého Jičína, který porazili 6:1 a bez ztráty bodu vyhráli celý turnaj.

Konečné pořadí:

1. TJ RYBÍ

2. TJ STARÝ JIČÍN

3. KOTOUČ ŠTRAMBERK

4. FC LIBHOŠŤ

5. TJ MOŘKOV

6. AFC VEŘOVICE

Dovednostní soutěže:

Nejlepší hráč v přesnosti přihrávky: Rostislav Jančálek, TJ Mořkov

Nejlepší brankář v chytání penalt: Adéla Špačková, AFC Veřovice

Nejlepší hráč ve slalomu s míčem: Patrik Pochyla TJ Rybí

 

Fotky najdete na: http://amica.rajce.net/TURNAJ_RYBI_2016_SP

FOTBALOVÝ TURNAJ MLADŠÍCH PŘÍPRAVEK "O POHÁR OBCE RYBÍ" 

V sobotu 18.6.2016 se uskutečnil na našem hřišti v Rybím již 4.ročník fotbalového turnaje mladších přípravek. Letošního ročníku se zúčastnilo celkem 5 týmů hráčů mladších přípravek. Za krásného počasí bylo odehráno celkem 10 kvalitních zápasů a bonusem bylo pro kluky dovednostní soutěže. O vítězi na tomto turnaji se utkaly ve vzájemném utkání týmy Starého Jičína a Mořkova. Ve vyrovnaném a pohledném zápase, které nabídlo spoustu branek, nakonec rozhodla o vítězi poslední minuta, ve které Mořkov skóroval a upravil tím skóre na konečných 6:5 ve svůj prospěch. Náš tým předvedl ve všech zápasech bojovný a týmový výkon a nakonec se umístil na pěkném 3. místě. Za zmínku také stojí, že kluci z TJ Rybí na tomto turnaji vyhráli celkem 3 ze 4 dovednostních soutěží.

Konečné pořadí:

1. TJ MOŘKOV

2. TJ STARÝ JIČÍN

3. TJ RYBÍ

4. FC LIBHOŠŤ

5. SPARTAK LUBINA 

Dovednostní soutěže:

Nejlepší hráč v přesnosti střelby: Tadeáš Straka, TJ Rybí

Nejlepší hráč v přesnosti přihrávky: Adam Kuběna, TJ Rybí

Nejlepší brankář v chytání penalt: Mikuláš Sasín, TJ Starý Jičín

Nejlepší hráč ve slalomu s míčem: Šimon Baar, TJ Rybí

snimek-278.jpg

snimek-280.jpg

 Fotky z turnaje: http://amica.rajce.net/TURNAJ_RYBI_2016_MP

DĚKUJEME VŠEM SPONZORŮM ZA CENY PRO MALÉ FOTBALISTY A DIVÁKŮM ZA VÝBORNOU ATMOSFÉRU BĚHEM OBOU TURNAJŮ 

 

TURNAJ O POHÁR STAROSTKY LIBHOŠTĚ - 14. 5. 2016

Tohoto turnaje se zúčastnili hráči obou přípravek.

Mladší přípravka - 1. místo, nejlepší hráč František Kvita

Starší přípravka - 2. místo, nejlepší hráč Vašek Honeš

 

spolecna.jpg

http://amica.rajce.net/TURNAJ_LIBHOST_2016

 

TURNAJ O POHÁR STAROSTY PETŘKOVIC - 7. - 8. 5. 2016

Tohoto turnaje se zúčastnili hráči starší přípravky, kteří byli spojeni do jednoho týmu s hráči ze Starého Jičína.

V silné konkurenci 44 týmů obsadili krásné 12. místo.

Kluci gratulujeme!

Odkaz na fotky z turnaje:

http://amica.rajce.net/TURNAJ_PETRKOVICE_7-5-2016

http://amica.rajce.net/TURNAJ_PETRKOVICE_8-5-2016

Výsledky : http://www.opoharstarosty.cz/vysledky-a-konecne-umisteni/

 

 22. 8. 2015 - MEMORIÁL MILANA ŠROMA - STARÝ JIČÍN

 

snimek-132.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

  

Mladší přípravka - 4. místo

Starší přípravka - 1. místo

Nejlepší střelec starší přípravky Vojta Šmiřák

fotky z turnaje najdete na: http://amica.rajce.idnes.cz/TURNAJ_STARY_JICIN_2015 

 

27. 6. 2015 - O POHÁR OBCE RYBÍ

Poslední červnový víkend pořádal fotbalový klub TJ Sokol Rybí již 3. ročník fotbalového turnaje přípravek O pohár obce Rybí. Na turnaj byly pozvány tradiční soupeři ze Starého Jičína, Mořkova, Třebovic a nově také tým ze Štramberku.

Týmy hrály ve dvou skupinách rozdělené dle ročníku narození 2005 a mladší a 2007 a mladší.

Starší přípravka:

Zápasy starších přípravek byly od počátku hodně vyrovnané a nasazení týmů bylo na vysoké úrovni. Po prvních zápasech ve skupině bylo jasné, že na tom jsou nejlépe týmy Rybího a Starého Jičína. To se taky potvrdilo a v posledním utkání skupiny si to tyto dva týmy rozdaly mezi sebou o první místo. Na obou stranách chytali velice dobře gólmani a střelci měli problém dát branku. Ve druhém poločase hráči Starého Jičína nakonec našli recept a zaslouženě zvítězili. Tím pádem vyhráli celý turnaj s plným počtem bodů.

1. TJ SOKOL STARÝ JIČÍN

2. TJ SOKOL RYBÍ

3. TJ MOŘKOV

4. KOTOUČ ŠTRAMBERK

 

Mladší přípravka:

V zápasech mladších přípravek bylo vidět nadšení malých fotbalistů. Každý zápas přinesl spoustu gólů a radost nejenom dětí, ale také přítomných rodičů, kteří vytvořili skvělou atmosféru během zápasů. Jako ve starších přípravkách, tak i v mladších rozhodlo o vítězi až poslední zápas mezi Starým Jičínem a Mořkovem. Šťastnější nakonec byl tým ze Starého Jičína, který porazil Mořkov nejtěsnějším rozdílem 1:0. Nejlepším střelcem celého turnaje mlad. přípravek se stal hráč TJ Sokol Rybí František Kvita.

1. TJ SOKOL  STARÝ JIČÍN

2. TJ MOŘKOV

3. TJ SOKOL RYBÍ

4. SK SLAVIE TŘEBOVICE

Nejlepší střelec: František Kvita

snimek-209.jpg 

Děkujeme všem sponzorům za krásné ceny pro všechny fotbalisty

 Fotky z turnaje najdete na:

http://amica.rajce.idnes.cz/TURNAJ_RYBI_2015

 

13. 6. 2015 - MOŘKOV - O POHÁR STAROSTKY MOŘKOVA

spolecna.jpg

Mladší přípravka:

STARÝ JIČÍN

MOŘKOV

RYBÍ

Pořadí:

1. místo - Rybí

2. místo - Mořkov

3. místo - Starý Jičín

Nejlepší hráč - František Kvita - Rybí

 

Starší přípravka:

STARÝ JIČÍN

MOŘKOV A

RYBÍ

HODSLAVICE

MOŘKOV B

Pořadí:

1. místo - Starý Jičín

2. místo - Rybí

3. místo - Mořkov A

4. místo - Hodslavice

5. místo - Mořkov B

Nejlepší hráč - Jakub Havrlant - Rybí

GRATULUJEME KLUKŮM K ÚSPĚŠNÉMU TURNAJI  

Fotky najdete na:

http://amica.rajce.idnes.cz/TURNAJ_MORKOV_13-6-2015

  

24. 5.2015 - E.ON Junior Cup 2015 

V neděli 24.5.2015  se hráči obou přípravek zúčastnili prestižního turnaje E.ON Junior Cup v Rýmařově pro ročníky 2005 a mladší. I přes to, že naše dva týmy patřily mezi průměrem nejmladší na celém turnaji a chyběl nám zraněný kapitán Vašek Honeš, poprali se s velkou konkurencí a celkově kluci skončili na 14. místě.

snimek-160.jpg

Fotky z turnaje:

http://amica.rajce.idnes.cz/EON_2015

 Informace o turnaji E.ON Junior Cup:

 

 

28.2.2015 - Halový turnaj DANTER CUP ročník 2004 a mladší - OSTRAVA

V sobotu dne 28.2.2015 jsme využili pozvání SK SLAVIE TŘEBOVICE a zúčastnili jsme se turnaje starších přípravek 2004 ročník a mladší v Ostravě Porubě. Tohoto turnaje se zúčastnilo celkem 6 týmu.

První zápas jsme odehráli proti Vřesině. O tomto utkání bohužel rozhodla hned první minuta, ve které jsme dostali dva slepené góly a prohrávali jsme 2:0. Ve zbytku utkání se hra vyrovnala a byli jsme vyrovnaným soupeřem. Bohužel jsme nebyli schopni snížit i při vyložených šancí a tak jsme první zápas prohráli 2:0. Ve druhém utkání jsme nastoupili proti Pustkovci a ujali jsme se vedení hned v první minutě po gólu Vojty Šmiřáka. V dalších minutách utkání bylo na každé straně několik šancí, ale na obou dvou stranách zachytali výborně brankáři. Ve 13. minutě se nám bohužel nepodařil zastavit útok Pustkovec a po odražené střele soupeř vyrovnal do prázdné branky na konečných 1:1. Další utkání turnaje jsme odehráli proti pořádajícímu týmu z Třebovic. Toto utkání se nám vůbec nepodařilo a v 6. minutě jsme prohrávali 4:0! Poté se kluci vzchopili a snížili po brankách Vojty Š. a Adama M. na konečných 5:2. Ve čtvrtém utkání jsme narazili na pozdějšího vítěze turnaje tým z Poruby. Toto utkání se klukům nejvíce povedlo a lepšího soupeře dlouho drželi v nejistotě. Nakonec jsme prohráli těsně 2:1, ale klukům patří pochvala za tento zápas. V posledním utkání na turnaji jsme hráli od počátku velice dobře a po brankách Vojty Š. a Kuby H. jsme drželi vyrovnaný stav 2:2. Bohužel v nastaveném čase jsme obdrželi zbytečný gól a nakonec jsme prohráli 3:2.

V silné konkurenci proti starším klukům podali naši kluci dobrý výkon a obsadili nakonec 6. místo. 

 

snimek-251.jpg

všechny fotky najdete na:

http://amica.rajce.idnes.cz/DANTER_CUP_TREBOVICE_2015

31.1.2015 - Halový turnaj ve Štramberku ročník 2004 a mladší

Poslední lednovou sobotu v roce 2015 jsme byli pozváni na turnaj do Štramberku. Tohoto turnaje se zúčastnilo celkem 6 týmů z okresu NJ, z toho jeden byl dívčí ze Štramberku (holky narozené 2002 a mladší). Na tomto turnaji vedl tým jako hlavní trenér Láďa Honeš a musíme zmínit, že si vedl velice úspěšně. Kluci po celou dobu turnaje hráli velmi dobře, bojovali a snažili se o každý míč. V celém turnaji prohráli pouze jednou s domácím týmem ze Štramberku. Díky posledním zápasu na turnaji, který domácí tým nezvládl a pouze remizoval s Libhoštěm, se naši kluci stali celkovými vítězi turnaje!!! smiley

Výsledky zápasů - starší přípravka:

Rybí - Lubina 2:0, Rybí - Libhošť 3:1, Rybí - Štramberk 0:1, Rybí - Lichnov 6:1, Rybí - holky Štramberk 1:0

Gratulujeme klukům k velmi úspěšnému turnaji a přejeme mnoho úspěchu i do dalších zápasů.  yes

dscn2718.jpgdscn2721.jpgdscn2735.jpg

dscn2731.jpg      dscn2746.jpg                         

                      

 

 

  31. 8. 2014 - MEMORIÁL MILANA ŠROMA - STARÝ JIČÍN

 spolecna-31-8-2014.jpg

 V neděli 31.8.2014 jsme se zúčastnili turnaje na Starém Jičíně. V kategorii starších přípravek hrálo pět týmů: Nový Jičín, Starý Jičín, Mořkov, Rybí a Baník Ostrava. Naši kluci vybojovali krásné druhé místo, kdy jediným soupeřem, který je dokázal porazit, bylo družstvo Nového Jičína rozdílem jediného gólu 2:1. V kategorii mladších přípravek se ani naši mladší fotbalisté neztratili, po obětavém výkonu obsadili třetí místo za týmy Baníku Ostrava a Starého Jičína.

Výsledky zápasů - mladší přípravka:

TJ SOKOL RYBÍ - TJ SOKOL STARÝ JIČÍN - 1:3, TJ SOKOL RYBÍ - FC BANÍK OSTRAVA 1:9, TJ SOKOL STARÝ JIČÍN - FC BANÍK OSTRAVA - 1:19

Celkové pořadí: 1. - FC BANÍK OSTRAVA, 6 bodů, celkové skóre 28:2, 2. - TJ SOKOL STARÝ JIČÍN, 3 body, celkové skóre 4:20, 3. - TJ SOKOL RYBÍ, 0 bodů, celkové skóre 2:12

 Výsledky zápasů - starší přípravka:

TJ SOKOL RYBÍ - TJ MOŘKOV 3:0, TJ SOKOL RYBÍ - FC BANÍK OSTRAVA 5:1, TJ SOKOL STARÝ JIČÍN - FK NOVÝ JIČÍN - 0:10, TJ MOŘKOV - TJ SOKOL STARÝ JIČÍN - 1:4, FK NOVÝ JIČÍN - FC BANÍK OSTRAVA - 9:6, TJ SOKOL RYBÍ - FK NOVÝ JIČÍN 1:2, TJ MOŘKOV - FC BANÍK OSTRAVA - 4:2, TJ MOŘKOV - FK NOVÝ JIČÍN 2:3, TJ SOKOL STARÝ JIČÍN - FC BANÍK OSTRAVA - 3:3, TJ SOKOL RYBÍ - TJ SOKOL STARÝ JIČÍN - 3:2

Celkové pořadí: 1. - FK NOVÝ JIČÍN, 12 bodů, celkové skóre 24:9, 2. TJ SOKOL RYBÍ, 9 bodů, celkové skóre 12:5, 3. TJ SOKOL STARÝ JIČÍN, 4 body, celkové skóre 9:17, 4. TJ MOŘKOV, 3 body, celkové skóre 7:12, 5. FC BANÍK OSTRAVA, 1 bod, celkové skóre 12:21

 

Gratulujeme klukům k úspěšnému vykročení do nové fotbalové sezóny a přejeme mnoho úspěchů v soutěži i dalších turnajích.

 Fotky z turnaje najdete na:

 http://amica.rajce.idnes.cz/MEMORIAL_M._SROMA_STARY_JICIN_2014

 

28. 6. 2014 - O POHÁR OBCE RYBÍ

V sobotu dne 28.6.2014 jsme pořádali 2.ročník fotbalového turnaje mladších přípravek "O pohár obce Rybí". Turnaje se zúčastnilo celkem 8 týmů, které byly rozděleny do dvou skupin podle ročníku narození. Ve skupině A hráli starší a ve skupině B mladší hráči. Během celého turnaje bylo k vidění několik pěkných gólů, několik skvělých zákroků brankářů a především obětavá a bojovná hra všech hráčů. Děkuji všem týmům za účast a výkony jednotlivých hráčů. Také bych chtěl poděkovat touto cestou rozhodčím, kteří byli ochotni pískat všechny zápasy na turnaji.

tymy.jpg

Výsledky skupina A : Rybí - Mořkov 2:2, St. Jičín - Lubina 6:0, Rybí - Třebovice 3:1, Mořkov - St. Jičín 1:5, Lubina - Třebovice 1:3, Rybí - St. Jičín 1:3, Mořkov - Lubina 4:1, St. Jičín - Třebovice 3:1, Rybí - Lubina 6:0, Mořkov - Třebovice 3:4.

Skupina A:

1. místo - TJ SOKOL STARÝ JIČÍN  

2. místo - TJ SOKOL RYBÍ 

3. místo - SK SLAVIE TŘEBOVICE

4. místo - TJ MOŘKOV

5. místo - TJ SPARTAK LUBINA

Nejlepším střelcem turnaje skupiny A byl vyhlášen Václav Honeš

Výsledky skupina B : Rybí - St. Jičín 3:2, St. Jičín - Třebovice 4:5, Rybí - Třebovice 3:1, Rybí - St. Jičín 3:8, St. Jičín - Třebovice 5:1, Rybí - Třebovice 3:3

Skupina B:

1. místo - TJ SOKOL RYBÍ

2. místo - TJ SOKOL STARÝ JIČÍN

3. místo -  SK SLAVIE TŘEBOVICE

Nejlepším střelcem turnaje skupiny B byl vyhlášen František Kvita, nejlepším hráčem Adrian Tomšík

Fotky z turnaje najdete na:

http://amica.rajce.idnes.cz/TURNAJ_RYBI_2014

DĚKUJEME VŠEM SPONZORŮM ZA CENY PRO MALÉ FOTBALISTY A DIVÁKŮM ZA VÝBORNOU ATMOSFÉRU

 

24. 5. 2014 - MEMORIÁL FRANTIŠKA JANČÁLKA - MOŘKOV

                         turnaj-morkov-2014.jpg

V sobotu dne 24.5.2014 jsme se zúčastnili turnaje v Mořkově - Memoriál Františka Jančálka. Tohoto turnaje se zúčastnily týmy Mořkova, Starý Jičín a Rybí. Tyto týmy byly rozděleny do dvou výkonnostních skupin na lepší a horší skupinu. Náš tým se rozdělil na starší a mladší přípravku. Hrálo se 2x20 minut každý s každým ve skupině.

Ve skupině A jsme první zápas odehráli s Mořkovem. Po vyrovnaném prvním poločase, který jsme nakonec prohráli těsně 2:3, jsme ve druhém poločase úplně přestali běhat, bojovat a hrát naplno. Konečný výsledek 9:3 pro Mořkov hovoří jasně. Snad si hráči vzali z tohoto utkání ponaučení a zjistili, že takto se dále nedá hrát a pokračovat. Ve druhém zápase jsme hráli se St. Jičínem a výkon byl daleko odlišný od toho, co předvedli v prvním zápase. Po vyhraném poločase 4:1, jsme nakonec vyhráli 5:1 (zápas musel být ukončen 7 minut předem kvůli bouřce). Kluci za druhý zápas zaslouží velkou pochvalu a poděkování za předvedený výkon.

Branky Rybího ve skupině A: Vašek Honeš 5 gólů, Kuba Havrlant 3 góly.

Pořadí skupina A: 1. Mořkov  2. Rybí  3. Starý Jičín

Nejlepším brankářem turnaje sk. A byl vyhlášen Honza Winter 

Ve skupině B odehráli naši mladší kluci zápasy se staršími a zkušenějšími protivníky. Ale nutno podotknout, že bojovnost a vůli po vítězství měli kluci skvělou a příkladnou. Bojovali o každý balón a odměnou jim byl potlesk diváků po každém zápase. S Mořkovem prohráli kluci 9:0 a se St. Jičínem 7:3.

Branky Rybího ve skupině B: Franta Kvita 2 góly, Adam Kuběna 1gól.

Pořadí skupina A: 1. Mořkov  2. Starý Jičín  3. Rybí

Nejlepším brankářem turnaje sk. B byl vyhlášen Martin Šprla 

Fotky z turnaje najdete na:

http://amica.rajce.idnes.cz/Turnaj_Morkov_24-5-2014

 

10. 5. 2014 - E.ON Junior Cup Jakubčovice n.O.

12. místo

rybi-eon.jpg

nastup.jpg

V sobotu 10.května se náš tým zúčastnil nejprestižnějšího turnaje pro mladé fotbalisty ročník 2004 a mladší v České republice. Na tento turnaj jsme se přihlásili na doporučení kamaráda Kuby Bartuska z SK Slavie Třebovice přes Jiřinu Winterovou, oběma bych chtěl touto cestou poděkovat. I přes věkový handicap vůči ostatním družstvům, kdy nám vypomohli hráči z Mořkova (po vzájemné dohodě s pořadateli), kterým tímto děkujeme, jsme byli jedním z nejmladších týmů. Každý tým musel postavit dvě družstva, zápasy se hrály souběžně a výsledky se sčítaly do konečného skóre vzájemných zápasů. V silné konkurenci nejlepších severomoravských týmů se kluci neztratili a předvedli výborný výkon. Z hlavní skupiny postoupili do nadstavby ze 3.místa a s dalšími týmy, mezi kterými byl i vítěz celého turnaje družstvo Sigma Olomouc, bojovali ze všech sil. Suverénně nejlepší byli při nástupu na vyhlášení výsledků . Týmový duch zvítězil a ocenil ho i ambassador turnaje Milan Baroš, který nám podepsal vlajku a poskytl nám několik společných fotografování. 

Kluci i doprovod si turnaj užili, i díky ochotě našeho řidiče autobusu pana Miloše Veselého, který nás nejen odvezl, ale byl jedním z fanoušků a celý turnaj pečlivě sledoval. Odměnou pro všechny zúčastněné byl skvělý sportovní zážitek a ceny od sponzorů turnaje.  Míče Puma, které kluci dostali, už létají po hřišti v Rybím a každý má svůj podepsaný . Děkuji za skvělý přístup hráčů, rodičů a fanoušků během celého dne.

Výsledky hlavní skupina: Rybí-Odry 3:1, Rybí-Brušperk 1:8, Rybí-Libhošť 7:3, Rybí-Krnov 1:4, Rybí-Bruntál 2:2

Výsledky nadstavba: Rybí-Sigma Olomouc 0:15, Rybí-Slavia Orlová 3:8, Rybí-MFK Vítkovice 0:8

Zápas o 11.místo: Rybí-Jakubčovice nad Odrou 0:4

Celkové výsledky turnaje, soupeři a fotogalerie je na odkazech viz níže:

http://www.eonrodinnyfotbalek.cz/eon-junior-cup/turnaje/5-jakubcovice-nad-odrou/prihlasene-tymy/100-tj-sokol-rybi.html

http://www.eonrodinnyfotbalek.cz/eon-junior-cup/turnaje/5-jakubcovice-nad-odrou/prubeh-turnaje/konecne-poradi.html

http://www.eonrodinnyfotbalek.cz/fotogalerie/jakubcovice-nad-odrou.html

http://www.eonrodinnyfotbalek.cz/eon-junior-cup/aktualne/videogalerie/jakubcovice-nad-odrou.html

fotky z turnaje najdete na:

http://amica.rajce.idnes.cz/Turnaj_E.ON_Jakubcovice_2014/

 

1. 3. 2014 - Turnaj přípravek - Ostrava Třebovice

1. místo

Vašek Honeš nejlepší hráč turnaje

 Velký úspěch mladší přípravky na turnaji v Ostravě

V sobotu 1. března se zúčastnil náš tým mladších přípravek r. 2005 a mladší fotbalového turnaje v Ostravě, který pořádal fotbalový oddíl SK Slavie Třebovice. Tohoto turnaje se také zúčastnil tým FC Baník Ostrava ročník 2006 a mladší. Už před turnajem bylo vidět na hráčích, jak se moc těší na tento turnaj a hlavně na tým Baníku. První zápas jsme odehráli s Darkovičkami a zápas skončil 0:0. Musím ale podotknout, že tolik šancí, kolik naší hráči nedali, se jen tak nevidí. Ve druhém utkání jsme porazili tým Pustkovce 1:0 gólem z 6. sekundy utkání. Poté následoval zápas s Vřesinou, ve kterém jsme po celý zápas vedli 1:0, ale v předposlední minutě jsme dostali zbytečný gól z přímého kopu a zápas skončil remízou 1:1. Nutno podotknout, že to byl zároveň jediný gól, který jsme na turnaji obdrželi. V dalším zápase na nás čekal tým FC Baník Ostrava r. 2006 a mladší. Od prvních minut jsme tento tým přehrávali a zaslouženě vyhráli 2:0. Před posledním utkáním bylo jasné, že jestli vyhrajeme, tak se staneme vítězi celého turnaje. Utkání probíhalo z obou stran nervózně a bylo vidět, jak je to důležité utkání. Nakonec se nám podařilo vstřelit vítězný gól a radovali jsme se tak z vítězství 1:0 v zápase i na turnaji. Hráčům patří velké poděkování za předvedené výkony ve všech zápasech. Nejlepším hráčem turnaje byl zvolen Václav Honeš z našeho oddílu. Také bych chtěl poděkovat rodičům a fanouškům, kteří vytvořili skvělou atmosféru pro naše kluky.                         Trenéři Josef a Petr

 

pribor.jpg

 

8. 2. 2014 - Turnaj mladších přípravek - Příbor

3. místo

 

5. 10. 2013 - Turnaj mladších přípravek - Starý Jičín

3. místo

Vašek Honeš nejlepší hráč turnaje

/http://amica.rajce.idnes.cz/TURNAJ_STARY_JICIN_10-2013/#

 

 28. 6. 2013 - Turnaj mladších přípravek - Rybí

  3. místo

Honza Winter nejlepší brankář turnaje

 /http://amica.rajce.idnes.cz/Turnaj_Rybi_6-2013

 

 

15. 6. 2013 - Turnaj přípravek - Ostrava Třebovice

http://amica.rajce.idnes.cz/TURNAJ_OSTRAVA_TREBOVICE_2013

  4. místo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář